agentpv

Jak si mohu prohlížet např. vlastní HTML stránky offline v Androidu?

Myslel jsem, že to zvládne prohlížeč v aplikacích mobilu a nejde to. Potřebuji prezentovat své výtvory tam, kde není wifi. Díky.

Odpovědi
Czechball

Stačí použít běžný průzkumník souborů a v něm daný soubor otevřít. Poté zvolit některý z nainstalovaných prohlížečů či integrovaný HTML View. Zde může občas nastat problém s hyperlinky nebo CSS stahování, v tomto případě bych to možná radši řešil formou virtuálního serveru… Ale to může být až zbytečně složité