chudst

Jak si mohu hromadně navolit číslo stopy u zvukových souborů?

Chci si sloučit tři CDčka dohromady. Problém je v tom, že každé má své stopy 1–15. Takže mám defacto třikrát ve stopách 1–15 písniček. Jasně, pokud si kliknu na jednu písničku, dám pravé tlačítko, Vlastnosti – Podrobnosti, mohu si ji tam navolit ručně.

Jenže dělat to takto u 45 písniček se mi nechce (zvlášť, když si tak plánuji udělat i další CDčka). Lze to nějak obejít? (Tedy aby nebylo číslování 3× 1–15, ale 1× 1–45.)

Zkoušel jsem označit vše, dát Vlastnosti-Podrobnosti, ale u „Zvukové stopy – #“ nevím, co mám zadat, když zadám jedno číslo, označí se mi tak všechny a nic jiného (pomlčky, tečky… – že bych to označil příkazem 1..45) mi to nebere.

Neměl by prosím někdo nějakou radu? Nejraději bez instalování nějakého programu, jen ve windowsovském rozhraní, ale v nejhorším beru i jakýkoliv program.
Doplňuji:
Předem děkuji za jakékoliv rady!

Nejlepší odpověď
www

Zkušenost s tím nemám, ale zkus si vybrat, snad něco najdeš:
www.google.com/m?q=Hro­madn%C3%A1+%C3%­BAprava+audio&cli­ent=ms-opera-mini&channel=new
Doplňuji:
A ještě cosi:
www.dwn.cz/free-audio-editor

Další odpovědi
anonym

To je otazka pro mimozemstany !! ? Ja chci take cd cko. 🙂 -iv-

chudst

Tak. Nakonec jsem si nasel po temer hodine hledani toto: http://www.smash­.own.cz/softwa­re/hromadna-editace-id3-tagu/ :) Ale dekuju www, ze se snazil!

chudst

--iv--: to neni otazka pro mimozemstany xP Mimozemstani si nepotrebujou udelat poradek v aute a zredukovat 40 CDcek na alespon polovinu :)

Jenze aby fungovaly nektere CDcka spravne (napriklad mluveni – Harry Potter) a nebyly kapitoly na preskacku, musim si je oznacit zvukovou stopou.

chudst

--iv--: to neni otazka pro mimozemstany xP Mimozemstani si nepotrebujou udelat poradek v aute a zredukovat 40 CDcek na alespon polovinu :)

anonym

Tak nejen otazka pro mimozemstany , ale i od mimozemstana ! Tolik CD v aute ? Ja tam mam 3 ! 🙂 Depesaky a U2 🙂. Dnes koncim . Dobrou. -iv-

chudst

Joo, tolik CD v aute. Tak relativne hodne jezdim a poslouchat tri porad dokola… nevim, myslim, ze pak bych je uz nechtel v zivote slyset :) Takhle tam mam X CDcek, ktere si muzu na cestach pustit.