Avatar uživatele
chudst

Jak si mohu hromadně navolit číslo stopy u zvukových souborů?

Chci si sloučit tři CDčka dohromady. Problém je v tom, že každé má své stopy 1–15. Takže mám defacto třikrát ve stopách 1–15 písniček. Jasně, pokud si kliknu na jednu písničku, dám pravé tlačítko, Vlastnosti – Podrobnosti, mohu si ji tam navolit ručně.

Jenže dělat to takto u 45 písniček se mi nechce (zvlášť, když si tak plánuji udělat i další CDčka). Lze to nějak obejít? (Tedy aby nebylo číslování 3× 1–15, ale 1× 1–45.)

Zkoušel jsem označit vše, dát Vlastnosti-Podrobnosti, ale u „Zvukové stopy – #“ nevím, co mám zadat, když zadám jedno číslo, označí se mi tak všechny a nic jiného (pomlčky, tečky… – že bych to označil příkazem 1..45) mi to nebere.

Neměl by prosím někdo nějakou radu? Nejraději bez instalování nějakého programu, jen ve windowsovském rozhraní, ale v nejhorším beru i jakýkoliv program.
Doplňuji:
Předem děkuji za jakékoliv rady!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? vagra, Kerberus, dědapetr, anonym, Deli, anonym, anonym, Sarrow před 4692 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Zkušenost s tím nemám, ale zkus si vybrat, snad něco najdeš:
www.google.com/m?q=Hro­madn%C3%A1+%C3%­BAprava+audio&cli­ent=ms-opera-mini&channel=new
Doplňuji:
A ještě cosi:
www.dwn.cz/free-audio-editor

Upravil/a: www

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

To je otazka pro mimozemstany !! ? Ja chci take cd cko. 🙂 -iv-

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
chudst

Tak. Nakonec jsem si nasel po temer hodine hledani toto: http://www.smash­.own.cz/softwa­re/hromadna-editace-id3-tagu/ :) Ale dekuju www, ze se snazil!

před 4692 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
chudst

--iv--: to neni otazka pro mimozemstany xP Mimozemstani si nepotrebujou udelat poradek v aute a zredukovat 40 CDcek na alespon polovinu :)

Jenze aby fungovaly nektere CDcka spravne (napriklad mluveni – Harry Potter) a nebyly kapitoly na preskacku, musim si je oznacit zvukovou stopou.

před 4692 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
chudst

--iv--: to neni otazka pro mimozemstany xP Mimozemstani si nepotrebujou udelat poradek v aute a zredukovat 40 CDcek na alespon polovinu :)

před 4692 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Tak nejen otazka pro mimozemstany , ale i od mimozemstana ! Tolik CD v aute ? Ja tam mam 3 ! 🙂 Depesaky a U2 🙂. Dnes koncim . Dobrou. -iv-

před 4691 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
chudst

Joo, tolik CD v aute. Tak relativne hodne jezdim a poslouchat tri porad dokola… nevim, myslim, ze pak bych je uz nechtel v zivote slyset :) Takhle tam mam X CDcek, ktere si muzu na cestach pustit.

před 4687 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek