Illines

Jak si mi tu chybi-opravy,napisi neco chybne a uz to nenuzu zmenit do opravy.

Udelam chybu,odeslu ale opravit to nejde.To mi chybi.
Doplňuji:
I kdyz si to po sobe prectu,stejne nekdy ujedu,pak uz to opravit nelze.

Nejlepší odpověď
led

Je to ako s rozprávaním,
vyslovené slovo nemožno vziať späť.
Na opravu vysloveného treba nové slovo.

PS.
Takto nás pekne učia dávať si pozor na prsty a slová.
Výborná škola – bezplatný online kurz opatrnosti vo vyjadrovaní sa – …
Dokonca tu máme aj „dobrovoľných“ lektorov, ktorí nás na chybu hneď ´milo upozornia´ a pridelia virtuálnu známku hodnotenia. Čo nás nik nenaučil v škole, naučia nás tu…(aspoň si to myslia)
Doplňuji:
Illines,
vašu „otázku“ chápem, ako príspevok s bezradnou mlčanlivou otázkou:
„Čo mám robiť, aby otázka bola bez chýb?“

Další odpovědi
cochee

Dobře, a otázka zde zní jak? (Napiš do úpravy otázky 🙂 )
Doplňuji:
Hm vidíš, už jsi to opravila/upravila a otázka je stále nepoložena 🙂

M.

Aha. :)

Nejsi jediná, toto se tu už řešilo trochu.

Děda Louda

Proč se na to nezeptáš?

Illines

Do upravy otazky se mi dari se vratit 1×,ale pokud si pamatuji,drive se text dal upravit i po odeslani bez problemu,ted mi to obcas problem dela.A otazka teda zni,:to mi tu chybi?

cochee

Já když něco napíšu, tak to po sobě dvakrát čtu. Poprvé hledám překlepy a chyby a podruhé se zamýšlím, jestli to i dává smysl. Když spěchám, tak to raději nenapíšu a počkám, až spěchat nebudu 🙂 A nejhorší bylo odnaučit se ten automatický „finální“ klik na Odeslat, protože pak už to nejde zvrátit.

cochee

Nj, jak píše „led“ – opatrnost ve vyjadřování. A ke tvé otázce: no to my nevíme, jestli ti to tu chybí 😁