Floosi00

Jak si mám za 3 měsíce zlepšit prospěch skoro ve všech předmětech alespoň o půl stupně?

Český jazyk, Dějepis, fyzika, Chemie, Matika, Občanská výchova, zeměpis… děkuju moc

Nejlepší odpověď
hanulka11

Do hlavy ti to samo nenaskáče- jedině se poctivě učit .

Další odpovědi
anonym

Doplním Hanulku. Chce to poctivě dřít a rozvrhnout si látku tak, abys střídala obtížnější a lehčí předměty, a nedocílila pravého opaku. Kdfybys naráz zabrala příliš usilovně, tak by to mohlo zafungovat zvýšenou únovou a efekt by se nedostavil.
Zvyšuj se denní zátěž s rozumem a postupně. Když se ve škole více soustředíš, budeš mít s přípravou na školu a učením méně práce. Snaž se proto více věnovat škole a na nějaký čas vypusť zábavu a aktivity, které Tě od studia odvádějí.

www

Především se vykašlat na počítač i jiné zábavy a začít se učit.
Jde to ! 🙂

anonym

Jak pravil pan Komenský: „Učit se, učit se, učit se.“

Pé.ju.ška

Jestli hledáš způsob, jak aspoň něco umět, tak se buď uč nebo si napiš tahák- tím že ho napíšeš si něco zapamatuješ a pak ho ani nemusíš použít.