Doomik

Jak si mám vybrat školu ?

Pořád nevím jakou školu si vybrat. Porádí mi někdo nějaké návrhy ?
Doplňuji:
Zajímám se o auta, baví mě práce s počítačem, zajímám se o historii a přírodu, rád hraji basketbal a jezdím na skateboardu.Na Školu budu klidně i dál dojíždět ale nejlepší by byl Karlovarský nebo Plzeňský kraj.

Odpovědi
Lamalam

Nevíme co tě baví, co rád děláš, jaké máš koníčky, jaké školy jsou v tvém okolí dostupné apod.

anonym

Poraď se s kantory, ti mají přehled o tvém umu a vlozích.

STUDENTKAEVA

Dulezite jsou tvoje znamky.S jednickama muzes jit na gympl,pri potizich se znamkami zkus ucnak.