katušš

Jak si mám správně vyholit ohanbí?

Už jsem to dělala mockrát klasickou žiletkou a pěnou na holení, ale vždy mě potom zarudla kůže a až dva dny mě to bolelo.

Nejlepší odpověď
www

Holt pro krásu musíš něco vydržet!
Kup si el.strojek, nebolí to, ale partnera může píchat 😁

Další odpovědi
Michal Kole

Kolik ti je, že máš takové nápady ? Mě taková blbost nikdy nenapadla a to mám papíry z psychiatrické léčebny Dobřany

WeeBear

Pokud Ti zarudla, tak máš tenkou kůžičku a podráždila se ti.. Elektrický holící strojek by byl možná šetrnější, ale nemám s tím zkušenosti.

Každopádně pokud chceš pokračovat žiletkou, je to podle mě nejideálnější, tak si pak namaž Venuššin pahorek (předpokládám, že víš, kde je) regeneračním krémem, mělo by to proti zarudnutí pomoct.

Teď se na tyhle věci chystám použít depilační gel na intimní místa, od známých jsem slyšela jen dobré zkušenosti. Stojí (od Veet) okolo 150–200,– ale jen se namaže, nechá působit 10min. a tři týdny máš pokoj. Každopádně Ti to nemůžu doporučit, protože jsi chtěla holit zřejmě žiletkou a k tomu ještě sama nemám osobní zkušenost.

venkovan

Děsná móda – to jeden neví jestli je to přerostlé mimino a nebo dospělá žena