Avatar uživatele
jerkam

Jak si mám na tabletu Alcatel přehrát muziku? Jde mi tam jen spustit po jedné písničce

Chtěl bych, aby se mi písničky přehrávaly automaticky.

Zajímavá 0 před 2608 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dubraro

To není otázka typu tabletu, ale aplikace – přehrávače.
Nejprve by to chtělo propátrat nastavení přehrávače, který tam máš. Ještě jsem neviděl takový, který by neuměl přehrávat skladby v adresáři jednu po druhé.
A pak na Google Play jsou desítky, možná stovky dalších přehrávačů s různými možnostmi, jen si vybrat, který ti bude vyhovovat. Já používám Bubble, který umí přehrávat i po síti z domácího UPnP/DLNA serveru. Osvědčený je také přehrávač MX Player, který umí hudbu i filmy.
Často poslouchám taky stanice internetového rádia, na to používám aplikaci TuneIn.
Pokud bys chtěla z tabletu udělat media centrum, nejlepší je asi aplikace KODI, ta umí úplně všechno, co neumí sama, na to jsou doplňky.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Jiří Bohumil

Na Googl play-„Hudební přehrávač“, „VLC for Android“ (ty používám v smartphonu i tabletu) a přehrávají hudbu stále a náhodně, nebo i dle sestavených „archivů“. S těmi si musíš trochu pohrát. Hudbu mám na SD kartě (stovky skladeb) a pomocí Hudebního přehrávače si ji spouštím na smartphonu v kapse, pomocí chytrých hodinek, třeba při cestě z hospody domů. Aby mi nebylo smutno a líp se mi šlapalo.:-)))
VLC je ti schopno, mimo muziky, přehrát i různá videa a filmy.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

Nevím, jestli to tablet umí, ale na PC se dá vytvořit playlist ze zvolených titulů. Bohužel jsem ještě nepřišel na to JAK. Budu rád, když i mně někdo poradí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek