jerkam

Jak si mám na tabletu Alcatel přehrát muziku? Jde mi tam jen spustit po jedné písničce

Chtěl bych, aby se mi písničky přehrávaly automaticky.

Nejlepší odpověď
dubraro

To není otázka typu tabletu, ale aplikace – přehrávače.
Nejprve by to chtělo propátrat nastavení přehrávače, který tam máš. Ještě jsem neviděl takový, který by neuměl přehrávat skladby v adresáři jednu po druhé.
A pak na Google Play jsou desítky, možná stovky dalších přehrávačů s různými možnostmi, jen si vybrat, který ti bude vyhovovat. Já používám Bubble, který umí přehrávat i po síti z domácího UPnP/DLNA serveru. Osvědčený je také přehrávač MX Player, který umí hudbu i filmy.
Často poslouchám taky stanice internetového rádia, na to používám aplikaci TuneIn.
Pokud bys chtěla z tabletu udělat media centrum, nejlepší je asi aplikace KODI, ta umí úplně všechno, co neumí sama, na to jsou doplňky.

Další odpovědi
Jiří Bohumil

Na Googl play-„Hudební přehrávač“, „VLC for Android“ (ty používám v smartphonu i tabletu) a přehrávají hudbu stále a náhodně, nebo i dle sestavených „archivů“. S těmi si musíš trochu pohrát. Hudbu mám na SD kartě (stovky skladeb) a pomocí Hudebního přehrávače si ji spouštím na smartphonu v kapse, pomocí chytrých hodinek, třeba při cestě z hospody domů. Aby mi nebylo smutno a líp se mi šlapalo.:-)))
VLC je ti schopno, mimo muziky, přehrát i různá videa a filmy.

Kepler

Nevím, jestli to tablet umí, ale na PC se dá vytvořit playlist ze zvolených titulů. Bohužel jsem ještě nepřišel na to JAK. Budu rád, když i mně někdo poradí.