hoven 1069

Jak si mám holit podpaží ve 14 (pokud bych vůbec měl)?

Čím si to holit?

Ale já prý kvůli tomu smrdim :(
Takže jaky je teď tvůj názor

Nejlepší odpověď
Vroudenspil

Jedině žiletkou ale bacha na pořezání .Strojkem taky můžeš ale není to pak do čista … Já si holil podpaží asi 2× a stačilo mi to . Protože , to dorůstánání chlupů pak pícha , že by ses musel holit určitě 1× za týden …

Další odpovědi
Alesh

ne, neměl, správnej chlap se zásadně neholí… a taky správnej chlap smrdí. Jinak je dobrý se občas vomejt, protože pak se může stát, že aroma muže je natolik silné, že někteří slabší jedinci ho špatně snáší, ale víc bych to nehrotil. 😉

anonym

Pokud si chceš najít nějakou ženštinu, a obecně chceš, aby tě společnost přijala, radami od uživatele Alesh se rozhodně neřiď. (Kromě toho, že by jsi se měl mýt)

bububabu

Rozhodně chlap by se neměl holit na takových místech, budeš vypadat jako gay :) Raději použij deodorant proti pocení.