Kajdamajda

Jak si má stáhnout hru Pou! zdarma a kde?

Doplňuji:
Mám mobil Nokia 700,ale když pujdu na Obchod Play,budu za to něco platit?A tam se dá ta hra stáhnout zdarma?

Odpovědi
krum

Pokud máš chytrý mobil nebo tablet s androidem, tak v obchodě Google play.
Doplňuji:
Ano, je to zdarma. Kdybys za to musela platit, tak by tam byla napsána cena.

Nitrol

https://www.go­ogle.cz/search?um=1&hl=c­s&client=fire­fox-a&rls=org.mozi­lla:cs:offici­al&authuser=0&q=pou­%20download%20mo­bile&bav=on.2,or­.r_gc.r_pw.r_cp­.r_qf.&bvm=bv­.42768644,d.bGE&biw=128­0&bih=638&noj=1&i­e=UTF-8&sa=N&tab=iw­&ei=65ArUceBH-Ty4QTfnoGgDQ

_____________­________________________­_______________________
tady bys to někde mohla najít :D

Bedy

Já žádám laiky, aby neradili – píšete tady hrozný kraviny – příště se radši na to vybodněte, když dané problematice nerozumíte!

Za prvé – Nokia 700 má Symbian3 – ne Android.
Za druhé – Obchod play je pouze pro zařízení s Androidem. Zařízení se Symbianem3 mají Nokia Ovi Store.

A konečně za třetí – hra Pou! je pouze pro Android. Takže bohužel.

Sunny81

Na Nokii to nedostaněš, ale můžeš si Poua zahrát na PC v Android simulátouru (Bluestacks) – viz zdroj.

Zdroj: http://www.hra-pou.com/pou-na-pc/