Michal Kole

Jak si má řidič před jízdou zkontrolovat vozidlo? Je v zákoně přesný postup ? Popř. ve kterém zákoně

Moderní auto bez diagnosťáku asi nezkontroluji, kola zkontrolovat lze, zda drží zda mi někdo nepovolil ze srandy šrouby nebo nestrčil bramboru do výfuku a stěrače stírají a klakson troubí.

Odpovědi
cukrar

Michale, to není otázka, ale legrace…
umíte zkontrolovat olej, zdali je pneuška ok, světla svítí atd…

přesný postup nemůže být v žádním předpise, páč není možko udělat manuál na tisíce různých druhů vozidel…