Jak si krátíte dlouhou chvíli v práci?

např. schováte se za dveře s hasicím přístrojem a když někdo dveřmi projde (zákazník, klient, návštěvník, pacient) tak jej „pokropíte“ ?

Odpovědi
panenka

Tak takové věci mě zatím nenapadly já pracuji doma tak můžu maximálně hrát se synem na schovku ale nejvíce času trávím na PC

kropitko

Dlouhou chvíli jsem v práci nikdy neměla a když už, tak jsem ji vyplnila prací,,,

ReHu

Vypadá to, že ty jsi v práci a krátíš si chvíli hloupými otázkami.