Littl3

Jak si hrát s Činčilou ?:)

Mám činčilku a nevím jak si s ní mám hrát poradí někdo něco ?:)

Nejlepší odpověď
www

Především tak, aby to bavilo ji.
Nabízet mimo klec její oblíbené hračky, pamlsky a sledovat co dalšího ji zaujme. V tom pak pokračovat. Při tom ji můžeš brát do rukou (nechá-li se), ap.
Každé zvíře je trochu jiné a jen ty musíš odpozorovat co ji láká a baví.

Další odpovědi
badisko

chytnout za ocas roztocit a pustit !!!nebo prez jeji klicku natahnout kabel od prodluzovacky a cekat kdy vyleti pojistky ..!!! jinak cincila neni hracka