panenka

Jak si dát do wordu mapu znaků?

Dobrý den můžete mě prosím poradit jak postupovat a jak si mám dát do wordu jednu mapu znaků moc děkuji
Doplňuji:
Našla jsem tabůlku kterou bych si chtěla přímo vložit celou do wordu ale nejde mě to zkopírujou se mě jen čísla a znaky ale tabůlka ne.

Nejlepší odpověď
Hykam

Pokud myslíte symboly tak si otevřete Word potom Vložit – Symbol a odtud si vyberete.
Pokud myslíte nový typ písma tak musíte Tento počítač – Místní disk(obvykle C) – WINDOWS – Fonts a sem vložíte stažený font. Od této chvíle by měl být k dispozici ve všech nainstalovaných programech
Doplňuji:
Tak to nejdříve vložte do Excelu což by neměl být problém a potom to odtud zkopírujte a vložte do Wordu.
Právě jsem to zkoušel a tabulka se mi vložila tak jak jsem ji zkopíroval.