Vicki

Jak si ,,čistíte hlavu,,?

Máte svůj rituál na vyčištění hlavy?Já mám kolo a přírodu.

Nejlepší odpověď
quentos

Jj, nejlepší je vyrazit ven, ať už pěšky či vlakem. Pro mě je též spolehlivým prostředkem výtvarná činnost a poslech hudby, což prožívám naplno a dává mi to tak zapomenout na stasti všedního dne
Doplňuji:
*strasti … ale rozumíme si

Další odpovědi
Jahoda

procházky v přírodě(nejlépe v létě :o) ) jsou pro mne lékem na vyčištění hlavy! A jak říkáte Vy: to kolo není také k zahození. No a nakonec je skvělým odreagováním, sice dražším, ale účinným, dovolená u moře. :)

anonym

To je,myslím,indi­viduální.
Nikdy! neutečeš.Podvědomí a tyhle nechutnosti.
Pomáhá i tichá putyka.
Cokoli, co je jiné, než.

Michal

Poslechnu si vážnou muziku.Nebo se vypovídám kamarádovi.Ale nejlepší je svíčka,lépe více vážná hudba. Plamen svíce prý umí lečit duši.

afro.minerva

Mě se nejlíp vyčistí hlava, když spolu začneme blbnout s mým manželem. Má bezvadnej smysl pro humor. Taky mi vyčistí hlavu pěknej sexík. Ten prý taky léčí…