postcd

Jak shrabat listí na velké ploše nejrychleji?

Jak je možné shrabat listí na ploše cca poloviny fotbalového hřiště nejrychleji a nejlevněji. Předpokládáme že není nikdo kdo by s tím mohl/chtěl pomoci.

Nejlepší odpověď
mosoj

Půjč si vysavač na listí.

Další odpovědi
anonym

Uvařit grog a pozvat brigádu s hráběmi. Čím více lidí, tím rychleji bude práce hotová.

iceT

Bez lidí a hrabí to nepůjde.Když seženeš několik lidí a postavíš je vedle sebe v rozestupu dvou metrů(nebo délky hrabí) tak každý z nich udělá svůj pruh a je to.Takhle jsme to dělávali ve škole.

elektrikář

Jde použít i sekačku na trávu já to seberu při posledním sečení. Tah vzduchu motoru který shrnuje posekanou trávu strhne i listí do koše.

bolak

Změnit rozlišení.

Aha, já blbě koukal na rubriku. Ten vysavač jak říká mosoj je asi nejrychlejší metoda, taky ale záleží na tom co má pro tebe větší prioritu, jestli rychlost a nebo love, pokud to druhý tak já to předloni řešil tak, že sem svázal šestery hrábě k sobě a vytvořil vlastně takovej obří pluh. Taky jde ale o to, jak moc toho tam listí je, protože jestli jsou dva lístky na metru čtverečním, tak k tomuhle účelu to asi nevyužiješ, je to spíš taková metoda „na hrubo“, která navíc předpokládá rovnou plochu.

Krakis

Plamenometem....... 🙂