Avatar uživatele
postcd

Jak shrabat listí na velké ploše nejrychleji?

Jak je možné shrabat listí na ploše cca poloviny fotbalového hřiště nejrychleji a nejlevněji. Předpokládáme že není nikdo kdo by s tím mohl/chtěl pomoci.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3808 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Půjč si vysavač na listí.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Uvařit grog a pozvat brigádu s hráběmi. Čím více lidí, tím rychleji bude práce hotová.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iceT

Bez lidí a hrabí to nepůjde.Když seženeš několik lidí a postavíš je vedle sebe v rozestupu dvou metrů(nebo délky hrabí) tak každý z nich udělá svůj pruh a je to.Takhle jsme to dělávali ve škole.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elektrikář

Jde použít i sekačku na trávu já to seberu při posledním sečení. Tah vzduchu motoru který shrnuje posekanou trávu strhne i listí do koše.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

Změnit rozlišení.

Aha, já blbě koukal na rubriku. Ten vysavač jak říká mosoj je asi nejrychlejší metoda, taky ale záleží na tom co má pro tebe větší prioritu, jestli rychlost a nebo love, pokud to druhý tak já to předloni řešil tak, že sem svázal šestery hrábě k sobě a vytvořil vlastně takovej obří pluh. Taky jde ale o to, jak moc toho tam listí je, protože jestli jsou dva lístky na metru čtverečním, tak k tomuhle účelu to asi nevyužiješ, je to spíš taková metoda „na hrubo“, která navíc předpokládá rovnou plochu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Krakis

Plamenometem....... 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada