Avatar uživatele
zvonisek

jak shodit špek z břicha?

Je mi 20 let, jím max. 3 Bramborové knedlíky. Houskové max. 2. I když se je snažím z jídelního lístku úplně vynechat. Sladké nejím téměř vůbec. Čaj ani kávu si nesladim, slazene nápoje nepiju. Nekouřím, nepiji alkohol. Jim hodně zeleniny, ovoce. Maso jim všechno. Snažím se chodit každý den na procházku, plavu – většinou kilometr až kilometr a půl. Nesnesu zadne podpurne přípravky na hubnutí. Beru zoloft a magne B 6. Jak mám zhubnout? Má na hubnutí vliv stres! ? Mě řím asi 160 cm a vážím 75 kg

Zajímavá 0 před 2820 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Jídelníček pěkný, ale tvůj kalorický příjem je stále větší než výdej. Můj také.
Zapisuj si jeden den co všechno! ( každé sousto a nápoj) zbaštíš, přidej kalorickou hodnotu, sečti a zajisté se budeš divit.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dalid

Stres samozrejme ma vplyv, rovnako ako spanok. Tuk z brucha ide dole ako posledny, pri behani zhodis najskor z noh, pri plavani zase z hornej polovice tela. Dobra je joga kde posilujes stred tela a cviky s vlastnou vahou, napr. aktivny vis a plank. Sme na tom podobne akurat som priblizne o 13 kg tazsi, cm vyzsi a rokov starsi :). Je to dlhodoby proces, nema zmysel sa tym nejak trapit.

Upravil/a: dalid

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

Bohužel dosud nikdo doopravdy nepřišel na to, jak udělat z tlustého člověka hubeného. V podstatě existují jen dva fungující způsoby: chirurgický zákrok nebo trvalé hladovění.
Stres i některé léky na to mohou mít vliv, ale neví se jaký. Stejná příčina (třeba kouření, alkohol, braní antidepresiv) způsobí u jednoho člověka tloustnutí a u jiného hubnutí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Antidepresiva (Zoloft) mohou mít jako nežádoucí účinek při jejich užívání, přibývání tělesné hmotnosti. ☹
http://www.pri­balovy-letak.cz/461-zoloft-50-mg

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bububabu

Můžeš to mít i dědičně dané. Pokud se rodičům ukládá tuk na břiše tak bude i tobě. Zkus jíst menší porce, ale nehladov, jez častěji ale na malém talíři a nikdy už po 18 hod. Pohyb patří samozřejmě k tomu.
Můžeš jít také na www.kaloricke­tabulky.cz a tam ti nastaví podle tvých údajů kolik máš denně přijmout potravy. Budeš si muset zapisovat váhu všeho co sníš.

Upravil/a: bububabu

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
dubraro

To: marci1
No vidíte, a přesto se první antidepresiva typu SSRI (Prozac) měla prodávat jako léky na hubnutí… A někdo po nich i skutečně zhubnul. Já jsem přibral 25kg za půl roku ☹ A přestat brát se to prakticky nedá.

před 2820 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek