Typodílna

Jak sháníte levné letenky?

Slyšela jsem, že je v tom trošku věda. Nikdy nevím jak na to)) Děkuji za každou radu!

Odpovědi
setapouch

Osobní zkušenost nemám, ale obecně jsou čtyři možnosti:

  1. na poslední chvíli – aerolinky raději obsadí odřeknuté sedadlo za pakatel než vůbec (souvisí to s rozložením nákladu, palivem apod. – to jsou věci, které b y musely zařídit a stálo by je to náklady)
  2. daleko dopředu (první chvíle)

3a) vyhledávat manuálně např. chyby (chybně zadaná cena)
3b) aplikace na vyhledávání chyb

Osobně jsem zatím kupoval jen za průměrnou cenu.

Profi-log

Letenky na poslední chvíli – „za pakatel“ – to je holý nesmysl. S touto variantou vůbec nepočítej.

Pokud chceš opravdu levné letenky, sleduj web www.svet-letenek.cz , kde každý den zveřejňují akční ceny letenek do nejrůznějších destinací. Pokud se Ti něco bude líbit, můžeš si to hned i zarezervovat. Počítej ale s tím, že letenky jsou v této akční ceně jen několik málo dnů nebo třeba hodin, takže času na rozmýšlení moc není. Platí to jako se vším. Kdo dřív přijde… 🙂

A jinak SVĚT LETENEK má i svou mobilní aplikaci. Já mám na telefonu hozenou záložku na www.AirPlus.cz a to je jejich webová aplikace. Veliká výhoda – nic nemusíš instalovat do telefonu, takže si ho nezabalastíš a nezpomalíš si systém. Takové firmy, které na své zákazníky myslí, ty by měli vyvážit zlatem! 🙂 Mnoho štěstí.