Jak seznámit dva pejsky 2-doplněk

Už je to o trošku lepší,ale přesto se trochu bojím,co až pujdu do školy? Jak na sebe budou reagovat když budou sami? Nemá někdo zkusenost?

Nejlepší odpověď
beer

Kopíruji svoji opověď na tvou předchozí otázku:
Každé delší dobu doma chované zvíře potřebuje nějakou dobu na adaptaci s novým tvorem v domácnosti. Třeba pes někdy dokonce i s miminkem (dítětem).. Takže klídek, seznámí se!
A dodávám – neboj, běž kam chceš, nestane se nic. Zvířata se už částečně znají a bude to teď jen lepší a lepší.
Praxe

Další odpovědi
Drap

Je zde málo informací. /věk, pohlaví, prostor který mají k dispozici / Musí si na sebe zvyknout. Pokud jsou ale oba víceméně normální, nedělal bych si starosti. Oni si svoje věci vyřeší nejlépe mezi sebou.

briketka10

http://www.maz­licci.cz/psi_ple­mena/bolonsky_psik_vzn­ik_a_charakte­ristika_pleme­ne.html

http://www.maz­licci.cz/psi/jork-irsky-terier-povaha

posílám odkaz na povahy těchto dvou pejsků, moje sestra má osmiletého jorkšírka a sestřenice dvouletého boloňského pejska/bišonka, na procházce se snesou, ale jsou to úplně rozdílná plemena..jorkšír, když je sám hodně naříká, je moc vázáný na smečku, ale je to taky zlatíčko.. bišonek je veselejší, jak se píše v odkazu antistresový pes, mít ho doma je doping, oba jsou roztomilí..je potřeba hlídat, aby fenka měla náladu na hraní s malým štěňátkem..

ReHu

Mám 2 fenky. Obě k sobě přišly už ne jako štěňata.
Hodně záleží na povaze, jaký mají splečný prostor, jak jsou na sebe zvyklí, jak je který dominantní atd.
Já tedy bytostně nesnáším násilí, tak jsem na ně dávala pozor a korogovala je, dokud si na sebe nezvykly.
Ale pokud to nejde, udělají si mezi sebou pořádek sami. Jeden bude ten šéf a druhý bude poslouchat. o když se budou kamarádit.
Důležité je, aby měli každý své místo, které by bylo jen jeho, i když si je občas vymění.

samicek333

Pokud je jedno štěně a druhé dospělý pes, nebála bych se, pokud máte opravdu strach, nechte někoho doma. Ale ten dospělý pes si to štěně srovná, ale neublíží mu…zkušenost