zjentek

Jak šetříte vodou vy?

Už jste došli do fáze, kdy jste začali u sebe?

Odpovědi
Kepler

Používám malé splachování, místo plné vany se sprchuju. Tak to používám odjakživa.

Rokio

Sprchuji se, mamka myje nádobí ve dřezu a používáme nahoře úsporné splachovadlo.

Malvína

Já se přiznám, že nijak, ale to i z důvodu, že vodou neplýtváme. Vanu si napustím převážně přes zimu a to rozhodně ne každý den, dokonce ani týden. Při čištění zubů nenechám puštěnou vodu, jako to dělá spousta lidí. Splachování máme na WC malé i velké. U mytí nádobí jsem rychlá, umývám průběžně. Nemám pocit, že bych u toho plýtvala vodou. Naopak se snažím neznečistit i zbytečně moc nádobí. Na podzim bude konečně myčka.

aliendrone

Nijak. Nevidím důvod, abych šetřil na sobě. A že bude kvůli takovým jako já voda dražší? Nenech se vysmát, kvůli nám to NEBUDE (rozhodně ne jako hlavní důvod)! Víš – jedna věc je zbytečné PLÝTVÁNÍ (to odsuzuji), úplně jiná je „utahování opasků“ pro „lepší příští“ – a je nás tu DOST (myslím), kteří o tom víme svoje. ;) :D :D