kochtis

jak seridit skakaci chudy SKYRUNNER

aby to bylo tak jak ma.a nebylo neco spatne,a ja se pak nerosekal

Odpovědi
Mandarinka

Povolíš všechny 4 šroubky držící cuff tak, aby se dal volně vytáčet doprava i doleva (botky máš v sedě obutý a zapnutý). Pak musíš najít ideální polohu vázání jeho vykrucováním dostran tak dlouho, dokud po jeho opětovném dotažení nebude osa botky směřovat přímo dolů.
Když se pak postavíš na botky, nesmíš mít vytočenou nohu do X, nebo do O.
Popros třeba i někoho aby se na tebe podíval zezadu když chodíš.

Seřízení je občas otrava a několik krát to celý povolíš a utáhneš, ale zato máš pak botky nastavené na míru pro sebe…
Hodně štěstí 😉