zl@tk@

Jak seřídit BRANO tak, aby zavíralo dveře nadoraz.

Jak seřídit BRANO tak, aby zavíralo dveře. Jde mi o to jestli dveře otevřít nadoraz a této poloze manipulovat se seřizovacím šroubem, nebo seřizovat šroub když jsou dveře zavřené. Děkuji za odpovědi. Zl.

Nejlepší odpověď
Hlada

V zavřené poloze se páka seřídí tak, aby byla kolmá k rámu. Na dovírání jsou dva prvky podle typu. Jedním se nastavuje tlumení, druhým vzdálenost vypnutí tlumení před dovřením. Při jejich seřizování nezáleží na tom, v jaké poloze jsou dveře.

Další odpovědi
sevos

Seřizuj dle návodu,šrouby tam jsou dva.

elektrikář

Olejový tlumič se musí nastavit podle počasí chladem se mnění viskozita oleje takže regulační šroub na pravé straně o jednu nebo dvě otáčky povolí. Víc ne jinak se Brano zavzdušní vyteče olej a zničí.