pitrýsek

Jak sepsat písemnou stížnost na pracovici PM služby? Pokud tedy taková možnost je?

Doplňuji:
Přítel je veden pod dohledem PM pracovnice – probační a mediační služby, ale už od počátku, kdy začal chodit na domluvené termíny a schůzky se k němu chová arogatně a dává mu neustále na vědomí jeho vinu a vyhrožuje jak mu promění hodiny, které má odpracovat na dny které stáví v base. Když měla tato paní dovolenou, zastupovala jí kolegyně, která se chovála a vystupovala úplně jinak, z doslechu víme, že se takto chová pracovnice ne jen k nám a proto by nás zjímalo, zda se s tím dá něco dělat… jinak se omlouvám, že jse mvložila příspěvek do špatné kategorie…

Nejlepší odpověď
baghira

Nevím co je PM služba, ale obecně by v každé stížnosti by mělo bý CO je předmětem stížnosti, NA KOHO se stížnost podává, a KDO ji podává.
Stížnost by měla být adresovaná buď na nadřízeného toho, na koho se stěžuje, nebo na orgán nebo úřad, který vykonává správu nebo dohled (hygiena, čoi, čtú, ministerstvo atd.)
Doplňuji:
Takže tak jak jsem napsal, a adresát je

Ministerstvo spravedlnosti
odbor generální inspekce
Vyšehradská 16
128 10 Praha 2