marynka29

jak sem vsichni davate odkazy na ty ruzne interbetove adresy, ktere zrovna mate na mysli??

Doplňuji:
pardon, moc se omlouvam za tu hrubku,misto interbetove->internetove…preh­matla jsem se!ale nejenom sem, myslim proste obecně, kam davat odkazy

Nejlepší odpověď
kapka

Musí se kliknout na adresu těch určitých stránek, zamodří se to, pak stisknout současně klávesu ctrl a klávesu c /ctrl+c/, pak kliknout myší tam, kam to chci vložit, aby tam blikal kurzor a stisknout ctrl+v.
Doufám, že jsem pochopila správně otázku.

Další odpovědi
geoorg

Buď je dáš přímo do odpovědi, nebo do řádku „Váš zdroj“

Stačí Ctrl+C, Ctrl+V

hanulka11

já si najedu na adresu kterou chci zkopírovat ,přetáhnu ji a ona se zatmaví dám pravým myšítkem kopírovat a pak si kliknu kam ji chci vložit a dám pravým vložit