Petra09

Jak sem dat svoji fotku?Vsimla sem si ze dost lidi ji tu ma.

Nejlepší odpověď
www

Jedině přes FB (Facebok).
Doplňuji:
A ten mně nesmí do baráku !
Stejně by nebylo na co koukat 😁.

Další odpovědi
mosoj

Profil na FS propojit se sereverem „Odpovědi“ a pak se zde ukazuje profilová fotka kterou máte na FS. Je tady na to okénko.
Má to jeden háček, pak již zde nejste anonymně. Podle fotky se dá přiřadit tvoje jméno na FS k zdejšímu nicku !!!

Nevím co kdo má proti FS, ale FS je takový jaký si ho sám uděláš. Pokud není někdo soudný a povolí si přátele z půlky zeměkoule, tak pak je z toho samozřejmě jelen. Jinak je to ale daleko přijatelnější, než pobyt zde na tomto serveru. To říká člověk kterému je 65 let.

hanulka11

jedině přes Facebook

briketka10

anebo si sem dej zvířátko, jako jáá :DD