JPC

Jak sehnat živé mouchy?

Potřebuji sehnat tak 5–10 živých much. Existuje nějaký způsob, jak je přilákat? Bydlím v 21. patře, můžou vůbec mouchy létat tak vysoko? Nikdy jsme doma asi žádnou neměli.

Odpovědi
huxa

tak to se máte :) běžte k sousedům v podlaží nebo se podívejte v garáži, kumbálu, … dle zvuku je určitě poznáte a chytit je i holou rukou je vcelku lehké

Lukasy

Dej si domu nějakou zdechlinu nebo něco co bude zapachat a měli by přiletět.

mosoj

Vem si sklenici s víkem a vyraž někam k popelnici.
Jako kluci jsme soutěžili kdo jich nachytá nejvíc ! I to je zručnost.