Angi-Shy

Jak sehnat sponzora a dostat omalovánky na pult prodejen?

Sice pracuji s jednou zpěvačkou a herečkou, která by mi sponzora pomohla najít, ale zatím to nezkoušela nebo neměla štěstí.. zajímalo by mě, jestli bych si mohla sponzora nějakým způsobem najít sama. Pracuji na omalovánkách pro děti s tématikou, kterou jsem zatím ještě u omalovánek neviděla, tak doufám, že se uchytí, ale nemám dostatek financí a ani nápad, jak dostat omalovánky do prodejen. Poradí někdo?

Nejlepší odpověď
arygnoc

" tak doufám, že se uchytí"

to je málo pre akéhokoľvek sponzora – vo vašom prípade máte skôr záujem o investora, o sponzora by sa jednalo, keby ste chodila po špitáloch a omalovánky rozdávala zadarmo.

urobte si prieskum v predajniach.
urobte prototyp/y, choďte po vydavateľstvách.

;-Q

Další odpovědi
Dochy

Předpokládám, že standardní je zkusit nakladatelství. Pokud se jim tvá práce bude líbit,měli byste se pak dohodnout na spolupráci. Oni by sa pak s trochou štěstí potarali téměř o vše, na vás by byla ta autorská činnost.

ivzez

Nesežene-li sponzora „známá tvář“ (zpěvačka a herečka),
není podle mne moc šancí nějakého najít sama.

O jaké téma jde? Nezajímalo by to předškolní zařízení?
Zjistěte si na webu MŠMT, jestli nejsou vypsány nějaké granty.

miskapr

Můžete se zkusit dohodnout s nějakou firmou,dáte na obal jejich logo a uděláte jim tak reklamu… Oni vám za to mohou pomoct s financováním