Tuřín

Jak sehnat original kořeni z KFC, to PALIVE?

Chtěla bych sehnat kořeni z KFC, ten palivy druh . Jen skutecne original z KFC. Neznáte prosim někdo někoho, kdo tam pracuje a mohl by nejake "zabavit? 🙂 Samozřejme zaplatím! V Praze, prosim.

Nejlepší odpověď
iceT

Vyrobit si ho doma, třeba bude i lepší.
https://dadala­.hyperlinx.cz/kur/ku­rr0205.html

Další odpovědi
martindr

Nikdo Vám to nedá, maso už tam vozí nakořeněné.

sesednizkola

To tam vozí všechno mražené jako ve všech fastfoodech… zaměstnanci jsou tady ti úplně poslední co ví něco o výrobě.

orestez

Jak vypadá pálivé koření z KFC? Jsou to tečky na mase, nebo nějaká kořeněná přísada na stole? Já hledal Sriracha a mají to v Kaufu. Takže voni to od tam taky asi berou. Odpovídám předem, zaplatíš mi feferonkami zadem.