bauerlukin

Jak sehnat dobrého pojišťovacího agenta?

Dobrý den neexistuje na pojišťováky nějaký srovnávací server, jako třeba na lékaře znamylekar.cz. Chtěl bych nejakeho dobrého pojistovaka-pojistovaciho agenta, sehnat. Díky předem za odpověď

Odpovědi
nyjono

Je to na doporučení.
Nejlépe od známých.
Mně osobně moc potěšilo, když jsme doporučili a po čase mi známý řekl, a vidíme se hoooodně zřídka, že mi děkuje, že to byl dobrý tip.
Mně osobně ten „agent“ na můj dotaz akci nezprostředkoval, že by se mi to nevyplatilo.
Přišel sice o provizi ale já ho mohu s klidem doporučit jiným.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.