pas

Jak sehnat displej na notebook?

V Praze. Dá se to někde koupit , nebo je třeba jít do PC servisu a tam to nechat udělat, zřejmě za podstatně větší peníz… Za rady předem díky. Odpovědi typu :Kup si nový notebook si prosím nechte.

Nejlepší odpověď
anonym

Dá se to koupit…
😉
Pokud bys napsal typ, i bych se ti kouknul – takto zagůgli…

Další odpovědi
www

Sorry, ale pokud ani nedokážeš vložit do otázky základní a nutné technické údaje soudím, že případnou výměnu vadné části sám úspěšně nezvládneš (technicky zdatný očividně příliš nejsi).
Doporučuji ti proto navštívit servis(y) a podle ceny se rozhodovat o dalším postupu.

jáára

jak píše mowla…
nebo sehnat bazarovej NTB s vadnou deskou.

cochee

Ve zdroji máš univerzální panely, na tomtéž webu si můžeš vybrat i přímo pro Toshibu, když se proklikáš zpět na „Náhradní díly podle značek.“

Zdroj: http://www.abax­.cz/komo/lcd-panely--displeje/

Dochy

Jen v současné nabídce 15,6" NTB Toshiba jednoho prodejce je 32 modelů s displejem 1366*768 a 1920*1080 (v odhadem tak 5 modelových řadách, kde se dá čekat, že v rámci modelové řady budou displeje stejné). Přitom displeje se mohou lišit i v dalších parametrech, které nejsou vidět v základní nabídce a také netušíme, zda nemáš nějaký starší model. Opravdu informace které jsi poskytl nejsou dostatečné pro to, aby se někdo mohl pokusit dohledat náhradu. Nabídku jsi dostal na pokus o dohledání, ne na to, že Ti tu zveřejní všechny své zdroje. Spousta dodavatelů nemá zájem na jednání s koncovými uživateli a jedná pouze přes prostředníky (obchodníky, servisy,…)

pas

Pro WWW. Jaké technické udaje by jsi chtěl vědět??Kolik lidí na tom v Asii dělalo??? Typ notesu a rozměry jsou známy, kameru zapojovat nepotřeba takže pokud displej bude funkční tak pojede, jde o to kde ho sehnat!!!!!!!

www

Tvoje reakce mne přesvědčila, že jsem se domníval zcela správně. Mýliš se ty, já ti to ale neberu a přeji spoustu úspěchů s výměnou displeje !

pas

Toshiba 15,6

pas

Je o Toshiba. Ale displej nemusí být originální ,stačí model co bude funkční

anonym

Ty se domníváš, že všechny displaye Toshiba 15,6" jsou stejné???
:-O
Zagůgli…
Ale zadej do vyhledávače přesný typ notesu!!!

www

mowla: je to marné, je to marné, je to marné.. 🙂
Já to pochopil o něco dřív. 😉

pas

A ty se domníváš, že ne???!!! Pokud chceš poradit, tak dej odkaz kde se ten(ty) displeje dají sehnat