NikkiD

Jak sehnat brigádu v Pardubicích bez známých?

Potřebuji nutně sehnat brigádu nebo nějaký part-time job od září. ALE – nemám nikde žádné známé, tudíž nemůžu vůbec nic najít. Internet je beznadějný. Vzdělání z obchodní akademie, takže nepočítám s uplatněním v oboru.

Odpovědi
marci1

Viz : http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/brigada-v-pardubicich-2

klob1

Dá.jistě,že ano máš ŘP?Vím, že hledají někoho pro Pardubice,že odjela nějaká dívka na Floridu a nemá kdo za ní by byl.Ona to prý dělala jako brigádu,při výdělek..A co vím nabízí toho více možností pracovních..