bbb13

Jak sečíst srážkovou daň? (student)

Měla jsem 1 brigádu na DPP s růžovým prohlášením (tedy se výplata nedanila). K tomu jsem měla ještě 2 další brigády už zdaněné bez růžového prohlášení. Chtěla bych dostat daně zpět, ale nevím, jak to udělat s částkou ze 2. a 3. brigády. Srážkové daně z každé brigády jen sečtu dohromady a zapíšu? Nikdy nebyl příjem nad 10 tisíc. Nevím, jestli ty dvě daně, co mi mohou vrátit, můžu jen jednoduše sečíst. Díky!

Odpovědi
ivzez

Ano, jen je sečtete a k DP přiložíte potvrzení od zaměstnavatelů.
Ale pozor → do správného řádku, nelze je sečíst spolu s příjmy u zaměstnavatele, kde bylo podepsáno prohlášení.