FlAsh_7

Jak sebe a svoji denní rutinu více digitalizovat?

Nejlepší odpověď
ivzez

Podle mne člověka ani denní rutinu nelze digitalizovat.
(Možná by neškodilo upřesnit, co slovem digitalizovat míníte.)

Další odpovědi
Kelt

Jaksi nechápu, vzhledem ke stručnosti otázky vo co go. Rutina, máš řadu činností, které se denně provádějí – úklid, psaní úkolů, umytí nádobí atd. Když to uděláš napiš si 1, když ne napiš 0. Ale nepoužívej číslice, lepší jsou hodiny s ručičkami, takže používej ruce a dělej své činnosti rukama.

nyjono

Jak chceš digitalizovat třeba čištění zubů?
Neškodilo by dotaz trochu upřesnit.

zjentek

Zkus tohle: mezi slovy dělej tak sekundový pomlky, když hovoříš (nesmíš mluvit, musíš jen hovořit) a při tom dělej takový ty trhavý pohyby, určitě víš jaký (robotí tanec), prostě už nic plynulého, den začneš třeba takto: ko-láč-ku.. te-be.. sním..

mosoj

Zkus se rozložit na jedničky a nuly. S nulou to asi problém nebude, takže se soustřeď na jedničky.