OuSí

Jak se změnit?

Chtěl bych se změnit… Ale vubec nevím jak začít… Nák se mi to nedaří… Chtěl bych docílit změni ale njde to … prosím o radu jak nejlíp docílit změni … Čím začít … ? (změnit se v chování atd…)Nevěděl sem kam toto zařadit :) tak sem to dal sem …
Doplňuji:
To čílo je co??? Linka změny charakteru ? xD xD xD bo co ?

Odpovědi
wenda

tak začni tím, že se napíšeš seznam svých vlastností, které chceš změnit a pak se jich postupně zbavuj nebo je „snižuj na normál“. Celkově se ale změnit nemůžeš (myslím tak, že by se z tebe stal totálně jiný člověk) Záleží na tom jak hodně a co chceš změnit. Doufám, že jsem ti pomohla a že s ti to podaří.
dodávám a souhlasím s HOMER, že se nemůžeš změnit ale můžeš se zbavit nějaké špatné vlastnosti.

HOMER

Nemůžu s wendy souhlasit,jiný člověk se z tebe stát může a stane,ale bez důvěry že to dokážeš se to nedá…Musíš nejdřív sám sebe přesvědčit o tom že už se měníš,nějakým výsledkem svého snažení.Je to prosté,ber to třeba jako myšlenku,která ti pomáhá být každý den sám sebou.

Nuk nuk

Temperament a mentalitu změnit nelze, ale lze je využít jiným způsobem. Záleží, jak se chcete změnit, čeho chcete docílit, jak chcete, aby Vás lido vnímali. A pak už jen jít za tím.

Michal

Zavolej 223001763

alibaba

Jejda, tak to je něco. Přesně tím jsem se zabývala před časem. A hrozně moc mi pomohla kniha Rhondy Byrne Tajemství. Už jsem ji tady někomu doporučovala. Zkus to, mě to pomohlo.