hanulka11

Jak se změnil váš život, když děti vyletěly z hnízda?

Nejlepší odpověď
dědapetr

Vcelku nijak,protože teď jsou u mě častěji jako když byli doma.

Další odpovědi
panenka

I když mé děti ještě z hnízda nevyletěly myslím si že se mě život nezmění.Sice budu mět více klidu ale o své děti se budu starat a pomáhat jim furt.Už ted si ale s manželem plánujem jak budem spolu hodně cestovat,chodit na procházky …
a ještě dodám že i když moje děti budou veliké budou mět oni děti které tu vždy ráda uvidím.(vnoučátka moje 🙂

anonym

Děti vyletěli,vnoučátka přiletěli a tak se vůbec nic nezměnilo.

tom004

Nijak zvlášť,až na vaření. Pro dva lidi s tím mám někdy problém. Protože, i když se říká,že,například „guláš je nejlepší třetí den“,já už ho opravdu ten den už nemusím. Ale jinak pohoda, a stejně je dcera často doma.

Rocker

Je mu 10,na létání má ještě dost času:-)