Nataliečerna

Jak se zeptat kluka na venek?

Ahoj seznámila jsem se s jedním klukem je mu 18 a mi 15 na věku nezáleží ale pořád si píšeme říká má že jsem krásná na jedne akci jsme se viděli , pořád se na mě smál a díval pak za mnou přišel chvilku jsme spolu mluvili a já jsem z něho totálně hotová.Jenže už si píšeme asi tak tři měsíce a už je mi to divné chtěla bych zajít ven ale nevím jestli není blbé se ho zeptat jestli by třeba o víkendu nezašel.Prosím poradte mi.děkuju

Odpovědi
Beer4Real

spíš je divné že tě on za ty 3 měsíce ještě nepozval někam ven když se mu tak líbíš.
tím psaním se daleko neposunete, pokud máš o něho zájem tak si domluvte sraz a uvidíš co z toho nakonec bude :)

elektrikář

Když tě nepozve na rande on udělej to sama kup lístky do kina, na disklotéku a uvidíš.Držím palce.