správně se polibek jen naznačí: „Uchopíte dámu za ruku a shýbnete se k ní na takovou vzdálenost, až ucítíte její vůni. Zdvořilosti tím bylo učiněno zadost.“ Která, o tom se nic nepíše – ještě na to aby člověk dával pozor, myslím, že akt by měl být spíše spontánní, takže nad tím bych nepřemýšlel. (citovaná pasáž – zdroj: Vašáryová, M.: „Diskrétní průvodce – co možná nevíte o společenském chování,“ Pragma Praha 2000)
| 0 Nominace Nahlásit |
jen doplním kropítko, že pravá a na hřbet ruky.
A líbá se tak, že se jen přiloží ústa k ruce. Žádnej francouzák na
ruku!!!
http://www.youtube.com/watch?v=JizFAhEpiEc
| 0 Nominace Nahlásit |
Jen upresnim – jeji ruku si nebudete vybirat Vy,ale dama ktera Vam ji sama
poda.To za prve.Za druhe pouhe naznaceni se provadi pouze na ruku
v rukavici..
A jak tady nekdo psal-zadneho frantíka,pouze prilození ust ke hrbetu
ruky 😉
|
0
před 5855 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| annas | 5913 | |
| Drap | 4802 | |
| led | 3066 | |
| Kepler | 2837 | |
| marci1 | 2259 | |
| zjentek | 1807 | |
| elkon | 1724 | |
| aliendrone | 1487 | |
| da ny | 1486 | |
| ivzez | 1445 |
| Divadlo |
| Etiketa |
| Kulturní akce |
| Literatura |
| Náboženství |
| Ostatní kultura a společnost |
| Historie |