MonkeyKing

Jak se žena cítí po styku?

Po souloži – co cítí a jak se cítí?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Odhaduji na celkem širokou škálu emocí, přičemž jaké to budou přesně asi bude záležet na výkonu partnera. ;) :D :D

Další odpovědi
hapiky

Jako v sedmém nebi, pokud ovšem máš k dispozici jen pytel vzpomínek, může dojít i ke ztrátě konverzace a neochotě k repete.

Kryšpín

Záleží na výkonu samce, jeho technice, taktice, slovního nabušení chlácholení a jak se vydrží dlouho třepotat, poté zda se odvalí jako balvan v lomu, neb zakončí vysemenění příjemným blábolením

Jiří Bohumil

Chlapci, to by mu měly odpovědět spíš holky, ne? Ale ony se asi stydí 😉.
Ale z „teorie“ jsou údajně jejich reakce ( ze kterých by se dalo usuzovat jak se cítí) různé. Od smíchu až k pláči 🙂.
Já se, bohudíky, setkal (zatím) pouze s reakcemi „neutrálními“. I když mám, v poslední době „tušení“, že už bude mít, má manželka, obě ty extrémní reakce.:-)))))