briketka10

Jak se zde přidává kontakt: příklad veřejný profil – privátní profil?

Děkuji

Nejlepší odpověď
led

Pri verejnom profile nie je problém.
kliknete na nick užívateľa, ktorého chcete kontaktovať. V jeho profile kliknite na ikonu zeleného panáčika „Přidat kontakt“
Užívateľ s uzavretým profilom vám musí najprv otvoriť svoj profil. Praktizovala som to tak, že mi do pošty v profile napísal čas, kedy otvorí svoj privátny profil. Vtedy som postupovala ako pri normálnom otvorenom profile. Ak vás príjme, môžte spolu komunikovať, aj keď má pre ostatných uzavretý profil.

To je všetko.

Další odpovědi
mosoj

Briketko ty žiješ. Rád Tě vidím, nicméně nevím.

jirka F

Briketko vítejte zpět. Jde to jak u privátních profilů tak u veřejných stejně zkrátka klikneš na přidat kontakt a buď jí ten uživatel příjme nebo jí zamítne ve svém profilu pak i s privátním si můžeš psát přes interní poštu. To je vše co o tom vím.

zjentek

Hojos kočko, klikej a to tě samo navede, znáš to… prostě virtuál, je to easy. Jen tě dotyční musí potvrdit, jinak seš MARNÁ. Jak na nepovedeným rande. (;

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

briketka10

No to víš, nějak jsem se rozhodla, že se sem mrknu…

zjentek

Mosoj, nevtírej se laskavě, jo? Dík voe, zjentek.