DIH

Jak se zbavujete strachu??

Nejlepší odpověď
Medulienka

Strachu se nezbavuji – buď před ním prchám nebo se mu stavím čelem.

Další odpovědi
led

V každom človeku drieme aspoň trochu strachu. Ani hazardéri nie sú výnimkou.
Strach sa dá zvládnuť. Ukľudnením. Rozborom príčin a hľadaním riešenia na ich zvládnutie a prekonanie.

Sarrow

To záleží na tom co ho vyvolalo.

Lamalam

Už se to tady několikrát řešilo, např. http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jde-se-odnaucit-strach-pokud-ano-jak-diky-predem