Kateřina Šil

Jak se zbavit zlozvyku okusování kůže v puse?

Dobrý den, potřebovala bych pomoct se konečně vyhnout zlozvyku s pusou. Okusuji si tu kůžičku, která je v puse, a už mě to doslova štve.
Nemohl by mi s tím někdo nějak pomoct?

Odpovědi
RyuzakiKate

Jé, to jsem taky dělávala, a strašně! Nějak to přestalo samo, dělala jsem to, když jsem byla z něčeho hodně ve stresu, pak jsem jeden čas hodně doslova chroustala extra silné hašlerky jako náhradu (maximálně tak 4 denně, pořád je to cukr, že jo), chce se to hodit do klidu, nebo se zkusit vybít nějak neškodně, třeba se hrabat v hlíně, drtit něco rukama, nebo si brát hrst nějakého chroupání, nejlépe třeba pražené ořechy či semínka, třeba ti i chybí nějaké minerály či vláknina…

elkon

Tak to nedělej, co jiného chceš slyšet? Cucej nějaké tvrdé dropsy (třeba ovocné) a nebudeš mít potřebu kousání.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.