Ales091

Jak se zbavit závislosti na počítači a najít si nové záliby?

Zdravím, už před nějakou dobou jsem si všiml že trávím příliš mnoho času u počítače převážně u her(někdy i přes 12 hodin denně). Uvědomil jsem si co mi to dělá…ničí oči, záda a všeobecně zdraví, když jsem byl menší tak mě i bavilo hrát celý den, ale dnes už to je jen protože jsem na takový režim „zvyklí“. Kromě pár sportů nemám žádné záliby. Nebál bych si myslet že jsem se stal na počítači závislí, proto se chci zeptat jak se závislosti na PC zbavit a najít si nové záliby a koníčky, děkuju za všechny odpovědi :)

Odpovědi
ReHu

Jak to myslíš, jak si mám najít záliby?
Ty musíš vědět, co tě baví. Nebo co tě sice baví míň, ale je to pro tebe lepší.

ivzez

Začni číst knihy.
Po nějaké době se budeš divit, jak jsi mohl napsat,
že jsi byl na něco zvyklÍ (správně ► zvyklý)
nebo na něčem závislÍ (správně ► závislý)…