Avatar uživatele
anonym

Jak se zbavit závislosti na odpovědích?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, johana 56, briketka10, anonym, anonym před 4104 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Odpoveď byla označena jako užitečná

Pokud žiješ plnohodnotný život, závislostí trpět nemusíš. Trávit čas u PC, to je aktivita, vyžadující klid a dostatek volna. Také vyžaduje toleranci a pochopení od partnera. Když mám co dělat, tak sem občas jen nahlédnu. Víceméně proto, abych se podívala, jestli tady už zavládla jiná atmosféra. (To je dost naivní představa.) Pryč je doba, kdy jsme s partnerem seděli každý v jedné místnosti u počítače a řešili odpovědi. Takhle nemůže v partnerském vztahu fungovat nic kromě zabíjení času a nudy. A já se nudit neumím a nechci.
Myslím si, že když si naplánuješ dost jiných činností, tak rozhodně nemáš proč být závislý. Vše je to jenom o stanovení Tvých priorit. Kolik času Odpovědím.cz dáš, tolik Ti ho „sežerou“.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

Horko těžko, jedině že by ses potopil do rybníčku a založil si dušičkovou poradnu
A pak bys lákal mladé dušinky.:D:D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
badisko

velice tezko…ps.vitej z5…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Duvemblejt

Je to droga :) Měl bych rady : Zkus zablokovat tuhle stránku , vytáhni kabel popř. vypni modem PS: Já to vydržel 2 měsíce v období prázdnin ;)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
briketka10

měs ho ale nedal ty vodníku a já ti svou duši taky nepošlu héč !!

před 4104 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Duvenblejt → takz jsem vznechal asi 2 měsíce, ale mejly otravují a ptají se.

před 4104 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

a proc by jste se chtel zbavovat te zavislosti ? nejvic kdo tady krici , ze zavislej neni , je nejzavislejsi.., odpovida kazdou hodinu a vetsinou uplne blbosti .., hlavne , ze neco " mele " … ale jako zavislost si to na rozdil od nas zavislejch neprizna.. :) pokud je vam tu dobre, tak je to preci hezka zavislost, nebo ne ? :) -iv-

před 4104 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek