Baromut

Jak se zbavit žárlivosti?

Obecně jsem žárlivý tvor, ale není to neúnosné. Existuje však jeden člověk, kterého z hloubi duše nenávidím. Vydrápala bych mu oči kdyby se mi dostal pod ruku. I jediná zmínka o něm mě dokáže naštvat do nepřícetna. Co s tím?

Nejlepší odpověď
anonym

Běž se léčit…
Nemyslím to ve zlém – běž se léčit dřív, než se o to „vydrápání jeho očí“ pokusíš…
😉
Stačí návštěva psychologa (nebolí to, neboj) – buďto ti pomůže a nebo tě nasměruje k odbornější pomoci.

Další odpovědi
marci1

Již zodpovězeno . http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=jak%20se%20zba­vit%20%C5%BE%C3%A1rli­vosti%20%3F

Agneta

Tohle snad ale není žárlivost, a nebo ten druhý, nebezpečnější stupeň .
Při žárlivosti se sice miluje, nebo je dotyčný milován, ale jinak, né správně, nýbrž „nemocně“, psychopaticky. Stává se věcí, které je odmítána vlastní vůle. Není milován nade všechno. Není rozeznáno, že žije :DDD