Jak se zbavit zápachu v lednici?

čím se mám zbavit zápachu v lednici po jídle? už sem ji celou vymyla,ale pořád jde z ní cítit zápach po kysaném zelí

Nejlepší odpověď
anonym

Zkus to octovou vodou.

Další odpovědi
Jahoda

Někde jsem četla, že do lednice se má vložit rozpůlený citron. Odzkoušeno to ale nemám.

panenka

Přesně jak uvádí kolega a nebo taky
Vysypat na malý talířek prášek do pečiva (jedlé sody) a vložit jej do lednice.
Po umytí jarem vytřete ledničku ještě jednou vodou s trochou octa.
Vložte do lednice rozpůlené jablko (citrón) nebo mletou kávu vysypanou na talířku.

zbysek

miska octove vody