pifl

Jak se zbavit zácpy?

Nejlepší odpověď
anonym

http://zacpa.biz/

Další odpovědi
Damiana

Zaručeně pomáhá ricinový olej. Také švestkový kompot (nejlépe ze sušených švestek, které se trochu povaří).
Doplním Kohuta57 – Jedná se hlavně o prameny Glauber III a Glauber IV. Na zácpu pomáhají hlavně teplé. Proto také ve dvoraně těchto pramenů ve FL mají toalety. Funguje to fakt „nebezpečně“ rychle! 🙂

Drap

Existuje spousta projímadel, které jsou volně k dostání. Pokud je to jen jednorázová záležitost, někomu pomůže napít se smetany. Pokud problémy přetrvávají je vhodné navštívit lékaře.

hanny 2

Mě pomohlo toto – http://www.pic­nicsro.cz/pro­dukty-dle-vyrobce/starli­fe/spiruline-star-90-tablet.html
Není to projímadlo,ale vláknina,která prospívá celému organismu.

beer

Lidem, kteří nejsou zvyklí na olivový olej, tento problém vyřeší podání lžíce tohoto oleje. Zejména to prý pomáhá starším ročníkům )).

LůcaDůcaPůca

napij se teplé vody

Kohut57

Stačí podřadné pivo, jinak skvělé jsou Glauberovy soli v pramenech ve Františkových lázních.