Metalman

Jak se zbavit virové či malwarové infekce?

Chtěl bych poprosit o radu. Od včera mi velmi často vyskakuje u antivirového programu okno. (Webový štít zablokoval webovou stránku či nebezpečný soubor) Podrobnosti o infekci jsou – Infekce URL:Mal. URL: app.ushopcomp.com. Toto avast varování se vztahuje na prohlížeč google chrom. Provedl jsem celkový test pc plus čištění CCleanerem atd. Vše negativní. Okno vyskakuje poměrně často. (několikrát do minuty) Jak vyřešit tento problém? Děkuji za pomoc.

Odpovědi
arygnoc

nainštaloval ste si niečo infikované.

návod na odstránenie (našiel som bohužiaľ iba francúzky):

http://www.com­mentcamarche.net/fo­rum/affich-31404164-virus

;-Q

mosoj

No to to okno zablokoval, aby jsi ten vir nekoupil ! Nicméně vir to být nemusí. je třeba snížit úroveň zabezpečení.