Mitvuše VANA

Jak se zbavit tlustých stehen?

Mám tlustý stehna. Ostatní holky je mají asi o 5 cm hubenější já je mám 8 cm prosím jak se jich zbavit bez vysávání tuku atd. Jinak nějakou domácí radu.

Nejlepší odpověď
panxnotdead

Máte hubená stehna?

Mám hubený, ale vypracovaný z veslování :D Zkus dřepy, běhání nebo začít chodit třeba na tancování

Další odpovědi
Damiana

Máte hubená stehna?

Hubená ne – ta jsou u ženy dost fuj, ale tlustá nemám rozhodně. Skoro denně tancuji a plavu, nejím sladké (neomezuji se, ale nechutná mi), chodím pěšky. Zkus si nohy vypracovat cíleně. V jiné otázce píšeš, že chodíš na gymnastiku. Co tam děláš s tlustýma nohama? Nebo to jenom přeháníš sama v tom jak se vidíš? Cvič, posiluj, hýbej se a nepřežírej se po večerech a uvidíš, že časem se to zlepší:-)

pizlicka

Máte hubená stehna?

mam hubene nohy vytrvalostnim behem.spis si poloz otazku---jak se mam zbavit myslenky v hlave-mam tlusta stehna.odpoved- neporovnavej se s ostatnimi.bud se zacni mučit sportem,nebo hladovej a bud v depresi,nebo se zacni mit rada takova,jaka jsi.