Elisa24

Jak se zbavit tloustnutí po Proveře?

Dobrý den, gynekoložka mi předepsala Proveru, protože jsem dostala menstuaci, 2 roky fungovala a pak rok nic. Přebrala jsem 12 kg. Dočetla jsem se, že to bude po ní. Co mám dělat? Když ji vysadím nemenstruluji.
A kdybych nemenstruovala, mohla bych pak mít děti – umělým oplodněním. Pomáhalo by ji třeba nebrat podle doporučení ale míň?

Nejlepší odpověď
briketka10

přejít k jiné gynekoložce a
poradit se s ní my nejsme
lékaři :)
Doplňuji:
Depo Provera – zkušenost a náhrada za ni :
diskuze :
http://www.emi­mino.cz/disku­se/depo-provera-zkusenost-a-nahrada-za-ni-129021/

Další odpovědi
veruberu

sestra ji taky užívala a podle mě to moc nejde…spíše se nažit hýbat a jíst zdravěji to je asi tak jediné…

marci1

Navštívila bych znovu gynekoložku a informovala ji. Jistě existuje adekvátní náhrada léku, při užívání kterého se na váze nepřibírá.