sisinec123

Jak se zbavit suchých vlasů a lámání konečků?

Už fakt nevím, co dělat. Vyzkoušela jsem různé šampóny i kondicionery. Pomůže mi třeba i když si vlasy zkrátím? Třeba o 5 cm. Budou se mi pak pořád lámat?

Nejlepší odpověď
briketka10

Na suché a roztřepené konečky vlasů Ti
stačí olej Logona vydrží na několik použití :

http://vlasova-regenerace.he­ureka.cz/logo­na-kokosovy-olej-pece-o-lamave-konecky-vlasu-45-ml/specifikace/#ng:b3f51­3a494790807a189059c6e3d4­322

Nebo i kokosový olej, ten má všestranné použití :
http://www.uspesna-lecba.cz/co-se-vas-tyka/a12-zpusobu-vyuziti-kokosoveho-oleje/

Další odpovědi
ratava

Nevím, jestli je možné, že se vlasy lámou kvůli své délce… a jestli by vám tak případné ostříhání pomohlo. Zkusit to určitě můžete, vlasům to přinejmenším jen „ulehčí“.

Na suché vlasy jsou nejlepší asi oleje. Můžete si koupit nějaký, který vám doporučí vaše kadeřnice, nebo sáhněte po obyčejném olivovém, popř. něčem lepším (kokosový?… ale cena už je výš…). Po každém umytí si vetřete kapku do vlasů. Ne mnoho!

Nečekejte zázrak během jedné aplikace- stejně, jako se vlasy nezničily během jednoho dne, se vám znovu raz-dva nezregenerují…

Přestaňte se barvit, fénovat, žehlit (děláte-li to) a nechte vlasům volnost, nemyjte je v horké vodě, nestahujte gumičkou, vybírejte co nejšetrnější šampon (klidně si vyrobte), pokud možno nelakujte, masku si dávejte přírodní a pod…

Po čase, přidáte-li pestrou stravu (žádné nerozumné diety ani přejídání vlasům opravdu nepomáhá), ve které nebudou chybět látky vlasům prospěšné, uvidíte změnu…

Elk

Již před více než 20 lety jsem měl lupy, trpěl jsem padáním vlasů, měl jsem to jako slámu protože jsem se musel denně sprchovat, ale kámoš mi tenkrát řekl, ať se na šampóny a jiné chemikálie vykašlu a používám obyčejné mýdlo – nejlépe dětské. Od té doby nemám žádný problém. Akorát na šediny to neplatí.

Agneta

Takže 5 cm odstříhnout, a používat zásadně jen hřeben z rohoviny! Ten je sice poněkud dražší, ale super. Proválcuj lepší katalogy – v normální drogérce ho nekoupíš:DDD

nikolqa.o

Chce to tu správnou péči. Moje ségra s tím má taky problém. Kadeřnice jí to zkrátila a doporučila jí šampón od Garnier Fructis pro suché a třepící se vlasy + k tomu od stejné značky na stejný problém balzám. Teď to používá asi půl roku a zatím bez problémů.

Já jsem dřív měla strašně mastné vlasy, vyzkoušela jsem taky hodně šampónů a nakonec zatím ten co funguje nejlépe je opět od Garnier Fructis.

Někomu prý zase pomáhá kopřivový šampón. Je to různé, když nevyzkoušíš, nezjistíš.

mojitek

běž do lékárny a kup si Pangamin s pupalkovým olejem.Jsou to tablety z pivovarských kvasnic s vitamíny B + pupalkový olej. Udržuje to v žaludku správnou mikrofloru a ten pupalkový olej je na nehty,vlasy atd. Pytlík 200 tablet stojí asi 90 kč.

briketka10

Logonu neznám dala jsem ji jen, jako alternativu oleje
jinak používám právě ten kokosový olej Purity Vision
BIO kokosový olej, taky si beru do obchodu malou lupu
a hledám, kde nejsou parabeny a kde je ten kokos, nebo
kolagen, glycerin apod.
http://i.parfum­s.cz/view/1/pu­rity-vision/puvbiow_kbo­i15__4.jpg
Koupila jsem ho v DM drogerii za 99,– Kč

Agneta

Briketko > Logona byla super…teď se zvětšila, a jmenuje se Sante. Ber taky kosmetiku od Lavery, je to téměř špička. Ono je bio a bio…já jsem párkrát použila „pivní šampón“, sice bio, a bez parabenů a silikonů (český výrobek fy Drogerex, patřící ale do fy „Bione Cosmetics“ = a to bude asi nějaké laciné americké svinstvo, protože to neznám)- ale dělal mi problémy, byl agresívní:D