kahy

Jak se zbavit „stydlivosti“?

Dobrý den, potřeboval bych poradit. Už delší dobu jsem zamilovaný do jedné holky(15) ona to ví co k ní cítím, už mi i napsala „Že je opět zamilovaná“.. Ale mám menší problém, když se s ní bavím ap. Stydím se a nevím co říkat..

Nejlepší odpověď
Drap

Srovnat si to v hlavě a přestat se stydět. Jiná cesta neni

Další odpovědi
Michal Kole

Vzít si panáka na kuráž, vzít si elektrickou kytaru, a zazpívat píseň "Úřad práce " 😁

radce

Musíš trošku trénovat, zkus se zbavit trémy, říkej si že na ničem nezáleží…
… a jsi si jistý, že „je opět zamilovaná“ do Tebe? 🙂

Orange

Tak si mluvení a bavení se s lidma trénuj na ostatních… Třeba když ve městě potkáš nějakou holku, tak se zeptej kde něco je apod..